Martha kocasına hızlı bir bakış attı ve bir kaşı çok hafif yükseltti. Ona tepki olarak neredeyse algılanamayan bir silkeni verdi. Zayıf bir gülümseme yaptı ve masanın arkasına oturmuş portik adama olan gergin dikkatini onlardan önce geri verdi.
“Sayın Bay Green” dedim, “Hızlı bir şekilde Brad dedi,” Bunlar bizim için gerçekten sıkılaştı. Geçtiğimiz birkaç aydır iş çok yavaş geçti. Ama eminim ki işler toplanacak.
”Dedi. Bay Green, dosyalarını yavaşça kapattığını söyledi. Düşüncesinde derin gözüken sandalyesine yerleşti. Sonunda şöyle dedi: “Ne zaman kredinin üzerine aktarabilirdin?” “
Gerçekten kesin bir şey söyleyemem,” dedi Brad, Martha’ya hızlı bir bakış attı.
“Yapabildiğimiz kadarıyla ona iyi bakacağız,” diye ekledi Martha. O, başını iki yana salladı, “Sadece sabırlı olmanızı istiyoruz.”
Ödemenizde üç ay kalmış durumdasınız, ”dedi.
“Biz olduğumuzu biliyoruz,” Brad kabul etti. O Şeyler biz € owe.â hepsi öderim € ™ weâ pick up en kısa sürede söz konusu € œLike â dedi sonra öksürdü ve
işler € up.â almak ne zaman eğer yoksa ™ söylemeyeceği canâ â € nin doğmasını
â € œ Hayır, korkmuyorum, “Brad yorgunlukla itiraf etti. Genç karısına endişeli bir bakış attı ve dikkatini kredi memuruna geri verdi.
“Ve böylece para kaybetmeye devam ediyoruz ve geç ücretler büyümeye devam ediyor,” dedi basitçe, parmaklarını karıştırıp ellerini kucağında dinledi. Kısa bir süre homurdandı ve başını iki yana salladı, “Ne kadar serseriyiz biz size veriyoruz. Bu krediyi aldığınızda, her ayın aylık ödemesini yapmayı kabul ettiniz. “
Evet, biliyorum,” dedi Brad başını salladı. O omuzlarını omuz silkti, “Ama bazı şeyler sadece düşündüklerimiz gibi gitmedi.”
Ve böylece paramızı geri almak için beklemek zorundayız mı? ”Diye tekrarlıyoruz
, â € hızlı bir şekilde Martha söyledi. Kocasına ve ardından Bay Green’e şöyle dedi: “Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum, ama biz deniyoruz.”
â € œ Eminim sizsiniz. Ama bu senin borcun ödediği parayı geri ödemiyor, ”dedi. O ileriye doğru şöyle dedi: “Sana borçlu olduğum parayı geri almak için yasal işlemlere başlayabileceğimi biliyorsun.”
Martha kocasına baktı; Emin o yaptığı gibi dehşete baktı. Kendileri içinde buldukları deliğinden nasıl kaçacaklarını biraz emin bir şekilde silkti. Onlar sadece iki yıldır evliydi ve çok ciddi bir maddi deliğe girdiler. Borçlarını birleştirmek ve bir eve bir ödeme yapmak için krediyi almışlardı. Ne yazık ki, Brad’in çalışması ciddi bir yavaşlama dönemi geçiriyordu. Bay Green, yasal işlem başlatırsa muhtemelen herşeyi kaybedebileceğini biliyordu.
“Ödemeyi geri ödeyebileceğimiz her şeyi yapacağız,” dedi Brad zayıf bir şekilde Martha’dan bir karara vardı.
“Görüyorum,” Bay Green yavaşça dedi. Yine tekrar sandalyesine yerleşti ve Martha ile kocası arasındaki görüşünü değiştirdi. Sessizlik devam ettikçe biraz değişti, sanki gözlerinin biraz daha uzun süre dinlenmesine izin veriyormuş gibi hissediyordu. Sonunda şöyle dedi: “Siz belki de bir anlaşmaya
varabileceğimizi söyleyebildiğinizi söylüyorsunuz.” “Evet,” dedi Brad hızlı bir şekilde destek için Martha’ya bakıyordu.
“Ne gerekiyorsa,” diye ekledi Martha.
Bay Green, yavaş yavaş, “Bu borcu devre dışı bırakmanın bir yolu olabilir” dedi. O biraz kaşlarını çattı ve şöyle dedi: “Bir şeyler yapman için bir yol ve sırayla senin debuğun kalan dengesini düşüreceğim” dedi.
“Ne dersin?” Martha sordu umarım.
“Evet, bir çalışma düzenlemesi yapabiliriz,” dedi yavaş bir başıyla.
“Harika, bu Bay Green’e gerçekten minnettarız,” dedi Brad hevesle. O ileriye doğru yöneldi, “Ne yapmamızı istersiniz?”
Diye sordu, “Başım ağrıyor, başka bir kurumum var ve buralarda harika bir şeyler yapacağınızdan eminim.” Dedi Martha, sıcak bir gülümseme. Değişti, Brad’e şaşkın bir bakış attı. İşletme eğitimine devam etmeyi umarak hala okula gidiyordu; gerçek bir iş tecrübesi yoktu.
â € œButâ € ¦but ne tür bir iş? ”Martha sordu, kocasına bakarak. Başını iki yana salladı, “Çalışmaya uygun olmayabilirim” diyebilirim. ”Siz, sizin kalifiye
oldunuz,” dedi.
“Teşekkür ederim,” dedi Martha. O omuz uzunluğu koyu kahverengi saçlı bir el koştu, diye sordu, “Ne tür bir iş yapıyordum?” Â €
â € â € â € ‘özel kuruluş dediği gibi,’ Sayın Yeşil dedi Gözleri sadece ona dayanıyordu. Martha uzun süren bakışlarıyla huzursuzlaştı, hızlıca göğsüne baktığını düşündü. “Çok özel bir girişim” diyerek ona gülümsedi, ”dedi,“
Martha ”yavaşça kocasına belirsiz bir bakış attı. Boğazını temizledi, sordu, “Tam olarak ne yapar?”
Sağlıyor, geçici arkadaşlık diyelim. ”
Martha’nın kaşları karışıklık içinde keskin bir şekilde örülmüş. Başını iki yana salladı, sanki temizlemek ve istediği gibi, “Ne? Yaşlı siperleri ziyaret etmek gibi mi? Â €
“Hayır, öyle bir şey yok,” dedi sakin bir şekilde. Parmaklarını ıslattı ve dirseklerini sandalyesinin kol dayamalarına koydu, “Yetişkinler için arkadaşlık sağlar. Ağırlıklı olarak yetişkin erkekler. ”
Martha’nın midesi ciddi şekilde düğümlendi ve nefes almayı zorlaştırdı. Geniş gözlü Bay Green’e onu yanlış anladığını umarak baktı. Açık ağızlı Brad’e baktı; sessizce dik bakıyordu.
“Ne diyorsun?” Martha nihayet nefes kesen bir fısıltıyla sordu.
“Bir eskort hizmeti”, Bay Green, konuyla ilgili bir şey söyledi.
Martha keskin bir nefes aldı ve sandalyeye oturmuş gibi oturdu. Aptalca döndü ve kocasına baktı. Dişlerini kırarken çene kas seğirmesini açıkça görebiliyordu. Düz durmaya devam etti, yumrukları sıkıca sıkıldı.
âBrad? ”O nefes nefese fısıldadı.
“Ne yapabiliriz?” Ona bakmadan sordu. Yumuşak bir monotonda şöyle dedi: “Her şeyi kaybedebiliriz. HEA € ™ ler us.â var €
€ œIâ € ™ m değil bir fahişe, € Martha kızgınlıkla söyledi â â.
“Ne olduğunu söylemedim,” dedi Bay Green bir kıkırdayarak. “Bir fahişe, birisinin lanetlenmesi için para alır ve sizin hizmetleriniz için hiç para almayacaksınız” diyerek elini salladı. Sadece borcunuza doğru olacak. Ve seninki gibi bir vücutta, onu çalıştırman çok uzun sürmemeli. Belki bir ya da iki yıl sürdüğü gibi
, bir miktar yardım için kocasına baktı.
“Ben üzgünüm tatlım”, dedi sessizce, tekrar tekrar yanıp sönüyordu.
Bay Green, “Bu kadar üzgün davranmayın” dedi. Brad’e, “hala senin kocanla birlikte olacaksın” dedi. Şimdi sadece başka kim fuck edeceğini söyleyeceğim. Kim, nasıl ve ne zaman söylüyorum. ”
Martha’nın mide ağzı sıkı bir şekilde toplandı, soğuk kurşun bir yumru gibi hissediyordu. Boğazını saran safrayı bırakmayı umuduyla titrek bir nefes aldı. Aklı dönüyordu. Onunla birlikte yaşadığı tek kişi Brad’di ve şimdi bir fahişe olmak zorunda kalıyordu. Kelimenin tam anlamıyla yeterli paraya sahip olan herkese feda edildi.
“İş yaptığım kişilere çok dikkatli olduğum için endişelenmenize gerek yok,” dedi Bay Green sakin bir şekilde. Onun sırıtması sadece Martha’nın acılarını artırdı, “Her şey iyi insanlar” dedi. Para ve zaman zaman kadın şirket için bir arzu ile. Ve dediğim gibi, senin kadar güzel görünen genç bir bayan, en eğlendirici bulacağından eminim. ”
Martha, sözlerini duyarak, ona aptalca baktı. Onun söylediği şeyden dehşete düşmüştü, çünkü o bir fahişe haline geldi. Geleneksel Hıristiyan değerleri ile yetiştirilmişti; Bu cinsiyetin sadece bir karı ve koca tarafından yapılması gerekiyordu. Bu fuhuş yanlıştı, çok yanlış. Vücudunu satacak herhangi bir kadın cehennemde çürümeye mahkum edildi. Ona zorlanmış olmasının, herhangi bir şekilde günahını hafifleteceğini merak ediyordu.
“Ne yapmamızı istiyorsun?” Martha kararsız Brad’in sorduğunu duydu.
Bay Green, “İlk önce, iyi bir iş adamı gibi, malları kontrol etmek istiyorum” dedi. Sırtına yaslandı ve Martha’nın ayağa kalkıp ayağa kalktığını söyleyerek harekete geçti, “Lütfen kıyafetlerinizi çıkarın.”
Martha, birisinin onu bağırsakta yumruklamış gibi hissetti. Nefesi yakalandı ve hafifçe çatladı, altındaki taban eğimini hissediyordu. Onu çıplak gören tek adam Brad idi ve şimdi bu görece yabancı onu soyunmak istedi. Bir parça ekipmanı kontrol ediyormuş gibi davranıyordu.
âBrad? – Martha neşeyle fısıldadı.
“Bunu yap,” diye mırıldandı, bakışlarını ileriye doğru korudu
Ağır şekilde koklayan Martha, kırmızı bluzunun alt kenarını tuttu. Bay Green’e yalvaran bir bakış attı ama o, çıldırtıcı kaldı. Gözyaşlarıyla dolu gözlerini temizlemek için sürekli olarak yanıp sönen Martha, yavaşça bluzunu yukarı çekmeye başladı. Kafasının üzerinde bluzunu çizdikten sonra saçlarını toklaştırmak için başını iki yana salladı. Emin o baktı ve oturmuş sandalyenin üzerine koydu. Titrek parmakları ile, o kalçası üzerinde tokalar undid; Uzun siyah eteğinin belini uzun bir süre tuttu. Gözlerini kapayarak eteğe hafif bir itme verdi ve ayak bileklerinin etrafında kümeleşmesine izin verdi.
“Bir şey var,” dedi Bay Green, eteğinden çıktı ve hafifçe ayağını bir kenara itti. Martha’ya “Daha fazla külotlu çorap” dedi. Bir çok erkek onları sevmez. En azından müşterilerimiz yok. İsterseniz çorap giyebilirsiniz.
Aptal Martha kafasını başını salladı. Orada durup kabusunun bitmesini diledi. Özel parçalarını bu adama açmak üzereydi ve kocası sessizce izledi. Brad ve doktoru hariç, başka hiçbir insan çıplak vücudunu hiç görmemişti. O bir gençken bile, onu kandıramazdı. Lisede iken bazı erkekleri öptü, hatta öptü, ama o gitmişti. İyi kızların böyle şeyler yapmadığını öğretmişti. Hala düğün gecelerinde ne kadar gergin olduğunu hatırlayabilirdi. Sinirle soyunarak ona en özel kısımlarını anlatıyor. İlk seviştiğinde ona vermiş olduğu harika his. Daha önce hiç başka biriyle birlikte olmanın hayalini kurmamıştı ve şimdi kaç kişi olduğunu bilerek kullanılabilir hale gelecekti. Martha, Bay dikkat çekti Green’in bariz gözü. Küçükken birkaç kez hariç ve onun küçük kardeşi, giyinirken onun üzerine yürürken, hiç kimse onu bu şekilde görmemişti.
“Durma”, ona bir dokunuş hissi verdi, “Giysilerinizin geri kalanını çıkarmayın.” Utangaç
bir nefes alarak Martha sertçe başını salladı ve arkasına uzanarak sırtına yaslandı . Parmakları sade beyaz sütyenindeki toka ile arandığı için garip bir şekilde beceriksizdi. Bay Green’in sabırsızlığı denemeye ve denemeye devam ederken, sabırsızlandı. Başını eğdi tutmak, kayışların omuzlarından kaymasına izin verdi ve sütyeni sessizce yere düştü.
âÇok güzel Martha, gerçekten çok güzel, – Sayın Yeşil, müthiş bir şekilde mırıldandı.
Yorumunu görmezden gelmeye karar veren Martha, koni şeklindeki göğüslerine göz gezdirdiğini bilerek ayakkabılarını çıkardı. Gözlerini neredeyse 36C büstünde hissedebiliyordu. Bir kısmı, kocasının istediği gibi göğüslerini tam bir yabancı tarafından boğulmak için heyecan verici bulup bulmayacağını merak etti. Başka bir erkekle olmanın nasıl bir şey olacağını merak ettiğini dehşete düşürdü. Başka bir erkekle birlikte olmak zorunda. Kısacası, Brad’in ilk kez göğsünü okşadığını ne kadar güzel hissettiğini hatırladı. Onu dik meme ucuna takarken onunla uğraşan elektriksel heyecan. Uzun süredir öptüğünde ve pas rengindeki etiyle konmuştu.
Martha, gözlerini külotlu çoraplarının beline takarken başparmaklarını yere koymaya çalıştı. Tereddüt etti; Bir şekilde kabusun biteceğini umuyordu, ama bunu bilmek sadece yeni başlıyordu. Kabaca, külotlu çoraplarını ve külotlarını kalçalarından aşağı itti. Çabucak elbiseleri ince bacaklarından aşağıya ayak bileklerine itti. Shakily ayaklarını serbest çalıştı ve sonra buruşmuş kazık ayaklarında kalmasına izin vererek, doğruldu. İçgüdüsel olarak o sessizce orada dururken ellerini çıplak koparma üzerine koydu.
â € œÇok güzel, Bay Green sessizce dedi. İleri kaymış. Ön kollarını masaya oturtarak, “Etrafını çevir” diyerek.
Oldukça titrek dizler üzerinde, Martha yavaşça döndü. Ona döndüğünde durakladı, kıçına bir göz atmak istediğini varsayarak. Birkaç saniye sonra, tekrar karşı karşıya gelene kadar dönmeye başladı. Martha çekici bir kadın olduğunu biliyordu; Biliyordu o güzel değildi, ama o da Jane değildi. Tuhaf olarak, bir sebepten dolayı Bay Green’in planlarken onu kullanmak istemeyeceğini umuyordu. Bu belki de özel teşebbüsü için yeterince iyi değildi. Martha’nın midesi, görüşünün sınırından kalkarken ayağa kalktığında bile daha da sıkılaştı. Büyüyen korkuyla, masasının etrafında durduğu yere kadar izledi.
â € œVery, çok güzel, – onun yanında durduğu gibi dedi. O, “Bir gerçek meselesidir, bana geri ödeme yapmanıza yardımcı olabileceğiniz bazı iyilikler vardır” diyerek onurlandı.
Martha solgun kıçını yanağına aldığında ve sıkıca kavradığında yüksek sesle bağırdı. Kıçını yanaklarına sert bir sıkma yaptı, onayladığı gibi onayladı. Onun soluk küre etine bir sallama, mırıldanma, “Güzeller güzeli” verdi.
Martha , uzanıp elinin başını eğerken gerildi. Hafifçe titremesi vererek elini başparmağına sıkıca bastırdı. Parmaklarını meme ucunun üzerinden kaydırdığında titredi. O, titreyen göğüs kafesini yırttığı için yavaşça kıkırdadı ve gerginleşmesine neden oldu. Karınca meme ucunu serbest bıraktı ve meme ucunu çevreleyen çeyrek boyutlu areolayı sıkı bir şekilde takip etti.
Martha titreyen bir nefes aldı ve elini göğsünden önden aşağı doğru hareket ettirirken gözlerini kapadı. Bileğini kavradı, elini kasıklarının önünde hareket ettirdi ve sonra diğer elini uzağa fırlattı. O yumuşak çalıntı pubic höyüğü ovmaya başladı gibi yumuşak özü durdurmak için denemedim.
“Bacaklarını aç,” sessizce onu yönlendirdi. Reddetmek istedi ama işe yaramadığını biliyordu. Trembling, beceriksizce ayaklarını birbirinden ayırdı.
Bir zamanlar, elini bacaklarının arasına sıkıştırdı. Martha, pudgy orta parmağını kedi dudakları arasında ittiğinde inhale etti. Tek bir itki ile parmağını sıcak nemli vajinaya sürdü. Dişlerini grileştirdi, parmağının derinliklerinde kaldığı için kasıktan herhangi bir his uyandırmaya çalıştı. Yavaşça parmağını geri çekmeye başladı, sadece ipucu hala kedi dudakları arasında olana kadar ve daha sonra ona derinden itti. Onun dehşetine, Martha onu uykusuz kedi nemlendirmeye başladı hissetti. Artan süratle, Bay Green sessizce parmağını ona parmak basmaya devam etti. Kementini ovuşturduğunda hafifçe seğirdi ve yumuşak kıkırdadığını duydu; Görünüşe göre tepkisini görmüştü.
“Sen mi mastürbasyon yapıyorsun?” Ona sakin bir şekilde sordu.
“Anladım,” Martha nihayet uzayan bir sessizlikten sonra kabul etti. Kocasının onun itirafı hakkında ne düşündüğünü merak etti. Çok sık değildi, sadece bir süre içinde.
“İyi, çocuklar kızları parmaklarını seyretmeyi sever,” Bay Green sakin bir şekilde dedi. Martha aniden ellerini bacaklarının arasından çektiğinde hafifçe sarkmıştı. Onun yanından geçip oturduğu sandalyeye oturduğu sırada dönmesi için onu harekete geçirdi. Dönüşte Brad’e bir bakış attı; çaresizce izliyordu. Sadece ağlamak istedi, kendini onun önüne indirgemek zorunda kaldı. Bay Green, bacaklarını sıkıca geçti ve ona şöyle dedi: “Devam et ve kendini parmakla.”
Martha açıkça yüzünün üzerinden yayılan utancın kızarıklığını hissettim. Ellerini bacaklarının arasında hareket ettirdiği için düzensiz bir nefes aldı. Gözlerini kapayarak, dikkatle orta parmağını ıslak deliğine soktu. Yavaşça kendini ovmaya başladı, sahip olduğundan biraz daha nazikti. İğrenmesine rağmen, çok geçmeden ağır nefes almaya başladı ve yavaşça kalçalarını taşlayarak o karıncalanmaya başladı.
“Dick emmek ister misiniz?” Bay Green birkaç saniye sonra sordu.
“Asla sahip olamadım” Martha neredeyse nefes aldırdı.
“Ne?” Sayın Yeşil, haykırdı. Kısmen açılmış gözlerle, onun Brad’e baktığını gördü, “Demek ki senin horozunu mı?” “
Hayır”, Brad başının yavaşça sallandığını söyledi.
Bay Green’in bir sırıtışla konuştuğunu tahmin edeceğimiz bir sürü eğitim yapacağımızı tahmin ediyorum. Brad’e doğru yürüdü, sordu, “Onun horozunu emmesini ister misin?” “
Tahmin et,” dedi Brad ona belirsiz bir bakış attı.
“Martha, onu duydun,” dedi Bay Green. Kocasına şöyle seslendi: “Buraya gelin ve horozunu emmek. Kocanızla nasıl başlayıp nasıl başlayabileceğinizi öğrenmelisiniz. ”
Martha orada duruyordu, elini hala bacaklarının arasında ve kocasına bakıyordu. O bir kez onun dick öptü itiraf istemiyordu. Son Yeni Yıllar, bir partiye gitmişlerdi ve biraz ipucu almıştı. Eve geldiklerinde, dalga geçmeye başladılar. Diğerlerini soyunurken döndüler. Önünde diz çökerken, pantolonunu aşağı çekmek ve sert organı görünmeye başladı. Belki de alkol olmuştu, ama düşüncesizce şaftını tutmuş, öne doğru eğilmiş ve sert bir öpücük vermişti. Ve bu olmuştu, bundan sonra hiç bahsetmemişti ve onun hakkında bir şey söylemek için çok utanmıştı.
Çok titrek bacaklarda Martha, Brad’e doğru yürüdü. Yüzü, bir ıstırap maskesi ve bir tuhaflık havasıydı. Dikkatsizce gözlerini kasına indirdi, hem memnun oldu hem de oradaki çıkıntıyı görmekten biraz utanıyordu. Oral seksin iğrenç olduğunu düşünmüştü, şimdi kocasının penisini ağzına sokmaya zorlanıyordu. Brad’e özür dileyen bir bakış atmak, yavaşça dizlerine düştü. Çabucak Brad bacaklarını uzattı ve daha yakın sürünerek sandalyesinde öne çıktı.
â œ İyi geçin ve pantolonunu indir, “Bay Green, onu yönetti.
Martha sert bir şekilde başını salladı ve Brad’in kemeriyle baş başa kaldı. Titreyen parmaklarıyla kemerini batırdı ve sonra pantolonunu gevşetti. Nefes alması, fermuarının sekmesini tuttuğu için titriyordu. Fermuarını aşağıya doğru kaydırmaya başladığı sırada yüzünü belirsiz bir bakışla kaplı yüzüne baktı.
Brad, pantolonunu ve şortunu aşağı çekmeye başladığında sandalyeden kıçını kaldırdı. Sert organı sert bir şekilde çığlık attığında titriyordu. İçgüdüsel olarak sert şaftını tuttu, elini uzatarak, gözlerine yapıştırdı. Onu ağzına yapıştırmak için yapıldı.
Titreme, Martha öne eğildi ve milinin ucunu sıkıca öptü. Birkaç kaba konuşmasından okulda duyduğu talihsizliğe rağmen, erkeklerin dick’lerinin sonunun öptüğünü ve yaladıklarını anladığını anladı. Dudaklarını dick’in başına sert bir şekilde bastırdı ve ağzını hafifçe açtı. Dilini dışarı çekti, hızla horozunun etrafında dönüyordu. Brad groan’ı yumuşak bir şekilde duyduğunda hissettiği hafif sapkın heyecanla kendini beğenmedi.
İsteksizce, Martha ağzını daha geniş açmış ve onun dick ağzına kadar kaymış. Dikkatsizce, dudaklarını horoz kafasının etrafına sıkıca sardı. Dilini sonuna kadar ovuşturdu, hatırladığını hatırladığını hatırladı. Başının arkasında bir el hissettiğinde gözleri kısık bir şekilde açıldı. El, Brad olduğunu farz edince hafifçe inledi, yavaşça aşağı doğru itmeye başladı. Tereddütle verdi ve ağzına kadar sürtünmesi için dick daha izin verdi.
Martha şaftının diline ne kadar sert ve yumuşak davrandığına şaşırmıştı. Dudaklarını şaftının etrafında tuttu ve onu tutmaya yetişti. Burun delikleri, burnundan ağır bir şekilde nefes alırken geniş çapta alevlendi. Sürekli olarak, Brad şaftından daha fazlasını almasını sağlamaya devam etti. Vücudunun sonu boğazının arkasına dokunduğunda ve gagasına neden olduğunda durdu. Martha gözlerini açtı, görüyorum ki penisinin yarısını almıştı. Başını bir süreliğine hala tuttu ve onun hepsini almasını isteyip istemediğini merak etti. Yapabileceğini düşünmemişti, ağzı orgusuyla doluydu. Hevesle dilinin şaftının alt kısmı boyunca dilini ovmaya devam etti. Dikkatsizce, boğazında derinlere inmişti.
“Ne yapıyor?” diye belirsiz Bay Green’in kıkırdayarak sorduğunu duymuştum.
â € œOkay, gas Brad gasped.
Martha başının üzerindeki baskıyı azalttığında ve başını geri çekmesine izin verdiğinde Martha memnun oldu. Penisini ağzından çıkarabileceğini umuyordu. Milinin sonu dudaklarının arasındayken onu durdurdu ve sonra kafasını yavaşça geri itti. Düzgünce şaft dudakları arasında bir kez daha ağzını doldurdu.
Yakında, rehberlik yapmadan başını aşağı yukarı hareket ettiriyordu. Dikkatsizce dick iğrenç hışırtı sesler yapmaya başladı onun dick ağzında ileri geri salladı. Ayrıca, onun da hoşuna gittiğini anlamak için milini emmeye başladı. Yakında yanakları keskin bir şekilde içeri girmişti. Brad ayrıca kalçalarını öne doğru eğmeye başladı ve aletini daha çok ağzına soktu. Hızlı ve derin nefes almasını açıkça duyabiliyordu. O, doruğa yaklaştığını biliyordu.
“Onun ağzına gelmeyin,” dedi, Bay Green’in dediğini duydum, “Vücudunu çıkar ve yüzünde onun yüzünü vur.” “Yakar”, diye bağırdı
Brad.
Martha kafasını geriye doğru itdiğinde inledi ve çükünün ağzından çıkmasına izin verdi. Kabaca elinden şaftını fırçaladı ve kendini kavradı. Başını, tükürük kaplı şaftını çılgınca pompaladığını ve ona işaret ettiğini düşündü. Sütlü beyaz cuminin ilk büyük küresi patladığında gözlerini sıkıca kapattı. Yanağında sıcak kalın sıvı sıçradı. Brad’in, sıcak cuminin yüzüne daha fazla iniş yaptığı gibi uzun bir süre duyduğunu duydu.
Brad bir kez daha saklamayı bıraktıktan sonra başını ileriye doğru çekti. Martha, horoz kafasının yüzüne dokunduğunu hissettiğinde burnunu soludu. Sıkıca yüzünde onun horozu ovmaya başladı, onun üzerinde kalın, sıcak serseriyi lekeli. Cumasını kapalı gözlerinin üzerinden, burnu, çenesi ve yanakları boyunca ve sıkıca kapalı dudakları boyunca kaydırdı.
Sonunda, Brad’in iç çektiğini duydu ve elini kafasından çekti. Yorgun bir şekilde onun ayak bileklerine oturdu, kocasının hızlı nefes almasını dinledi. Ağzına boşalmaktan korkmuştu. Sahip olsaydı hasta olacağını biliyordu. Ama bu daha da iğrenç görünüyordu. Orada yüzüyle otururken onun cesedi ile kaplı. Çenesini boynuna yavaşça kaydıran birkaç glob hissedebiliyordu.
“Dudaklarını yala,” Bay Green, bir husky fısıltıyla emretti.
İtaatkar, dilini cum kaplı dudaklarından geçirerek dışarı çıktı. Tadı ne kadar sıcak ve tuzlu olduğuna şaşırdı. Yüzünü silerek dilediğini diledi, sanki onun cesedi tarafından lekelenmiş gibi hissediyordu ve herkes onun ne yaptığını biliyordu ve ona yapmasına izin verecekti. Brad’in etrafta kaydığını ve pantolonunu tamir ettiğini düşündüğünü duydu.
“Bunun üzerinde çalışması gerekiyor,” dedi Bay Green’in dediği gibi. O da onun hareket ettiğini duydu, dediği gibi, “Onunla onunla çalışmana izin vereceğim.” “
Evet,” dedi Brad, bir tuhaflık hissi ile.
“Yüzünü temizle,” dedi Bay Green, omzuna dokunuyor.
Martha ona teslim ettiği pürüzsüz kumaşı aldı ve yüzünü ve boynunu hızla sildi. Gözlerini dikkatli bir şekilde silerek titremeye başladı. Yüzünü silmek için kendi külotunu kullandığını görmek için tiksindiler. Kirli giysinin yere düşmesine izin verdi ve iki erkeğe belirsiz bir bakış attı.
Bay Green dirseğini koltuğunun kol dayanağına yerleştirdi ve sonra çenesini eline yasladı. Brad’e ve sonra Martha’ya şöyle dedi: “Hiç bir zaman horozu emmediği zaman, onu neşeli bir pislik var mı?”
Martha, Brad’e dehşete düşmüş görünüyordu. Elbette, bunu yapmasını istemiyordu. Şüphesiz onu yeterince bozmuştu.
“Yavaş”, Brad yavaş başıyla onayladı.
“Galibiyetini kıstırmana izin vereceğim,” dedi Bay Green, elinin bir dalgasıyla. Ona sırıttı ve ona şöyle dedi: “Ama daha iyi beklemeyin. Onun kıçına takılmayı seven bazı adamlar biliyorum. ”“
Beyefendi ”, dedi Brad hızlıca Martha’ya baktı. Çok agresifti; Bu adam aslında kocasına ona ne yapacağını yönlendiriyordu.
“Hiç onun üzerine mi gidiyorsun?” “
Hayır”, Brad sessizce itiraf ediyor, huzursuzca öksürüyordu. Bay Green sadece başını çırptı ve başını iki yana salladı. Martha kafasını hafifçe eğdi. Nasıl tepki vereceğini bilmiyordu; Brad bunu hiç denememişti. Birçok kızın bunu sevdiğini biliyordu, ama hiç deneyimlememişti ve denemeye ilgi duymuyordu.
“Sevgili karısını eksik olduğunu göstermeme izin ver,” dedi Bay Green, ayağa kalkarken sevinçle dedi. Martha’ya ayaklarına yardım etmek için elini uzattı. Onu masanın etrafında yönlendirirken elini tuttu. Sıranı geri getirdi, böylece arkası masaya ve Brad’e oldu. Ellerini koltuk altlarının altına kaydırdı ve masaya kolayca yardım etti. Deri sandalyesine oturduğu sırada masasının kenarında oturdu. Sandalyeyi yaklaştırıp sandalyesinin kolçaklarına ayaklarını uzattığında dirseklerine yaslandı. Üst baldırlarının pürüzsüz derisini hafifçe okşayarak ona gülümsedi.
Martha, bacaklarını hafifçe okşayarak, ellerini yavaşça onun pubik höyüğüne götürürken, nakil yapıldığını izledi. Gözlerinin özel bölümlerine nasıl yapıştırıldığı konusunda hafifçe itilmişti. Gülmek istedi, özel parçalar. En özel alanlarından biri bu adam tarafından denetleniyordu ve ona daha kaçının daha fazla erişebileceğini bilen kişi. O, kasıklarının pürüzsüz derisini hafifçe ovuştururken titredi. Yavaşça, neredeyse alaycı bir şekilde parmaklarını kedi dudaklarına uzattı. Parmak uçlarını uçları boyunca, bir tarafını ve öbür ucunu geçirdi.
“Hiç kimsenin yalamak istemediğine emin misin?” diye sordu parmağını nemli cebine itti.
“Hayır,” Martha nefes nefese kaldı, başını salladı ve kocasına bakma dürtüsüne direniyordu.
Bay Green sadece homurdandı ve başını iki yana salladı. Halen transfüze olan Martha, diğer elini kaptığı yere koyduğu sırada izledi ve yaptığı gibi kedinin dudaklarını yaladı. Kendisini hafifçe geriye kaydığı ve öne doğru eğildiği için nefesini tuttuğunu buldu. O hafifçe onu kedi öptü seğirdi. Onun dilini onu kedi içine sıkıştığında derin boğazlı inilti durduramadı. Yavaşça dilini onun yarık boyunca sürdü, onun üzerinden kötü ruhlar yolladı. Martha masanın üstüne uzanıp, annesini yalamaya devam ederken aniden kendini zayıflamıştı. O ne kadar ıslak olduğuna şaşkına döndü. Ona başka bir parmağını çalıştığı sırada yüksek sesle intihar etti, yavaşça ona yaladığı gibi onu parmaklıyordu.
Martha, Bay Green’in sert bir şekilde klitorisini yattığı zaman … … çirkin bir gaz çıkarıp sarsılabildi. Her defasında öfkesini yaladı ya da yaladı ya da şoka uğramış gibi sarsıldı. Olmazdı ki, başını yana yuvarlayarak, inledi. O bunu itiraf etmek istemedi, ama ona ne yaptığını harikulade heyecanlandı. Akıl almaz bir şekilde kafasına oturdu ve kafasının arkasına tuttu ve kapağını sıkıca bastırdı. Bir kısmı onun tepkisi ile tiksindi; o ahlaksız bir sürtük gibi davranıyordu ve kocasının önünde. Dişlerini grimsi bir şekilde çıkaracağı umuduyla, Bay Green’in yüzüne karşı kasık çekti.
Aniden, yüzünü onu kedi çekti, onu inliyordu. Zayıf bir Alsancak Escort Bayanlar şekilde başını kaldırdı ve onun koltuğuna yaslanmış olduğunu İzmir Escort gördü. Başını Brad’e bakmak için çevirdi. İleri yaslanmıştı, onu izliyordu. Ona zayıf bir gülümseme verdi ve başını salladı. Bay Green gülü gibi Anal Escort Bayanlar baktı.
Martha’nın gözleri kasıklarına düştü, sert dick pantolonundan fırlamıştı. Neden olduğunu bilmeden, kendi aletini gördüğü tek yetişkin erkek dick ile karşılaştırarak buldu, Brad’in. Bay Green, sevgili kocası kadar iyi görünüyordu, çünkü onun çükü biraz daha şişman olsa da Brad’in. Çeşme Escort Bayanlar Onun bir kısmının onun içinde ne hissedeceğini merak ettiğini düşünmekten dehşete düşmüştü.
“Yeni çalışanımı kontrol edersem sorun değil, değil mi?” Bay Green, Brad’e sordu.
“Hayır, hemen devam edin.”
Bay Green, daha yakın bir yere taşındığında sert dickini bir eliyle kavradı . Martha, sert organını kedi için yönlendirirken karışık duygular izledi. O kedi dudakları arasında onun horoz kayma kafasını hissettiğinde derinden teneffüs etti. Ayak bileklerini tutup ayağını kaldırması için durakladı. Bacaklarını uzattı, bacakları genişledi. Tek bir sert itiş ile dickini ona derinden itti. İğrenmesine rağmen, kaçan boğazını durduramazdı. Dick’in daha büyük hissetmesine rağmen, o kadar da rahatsız edici olmadığını gördü.
Martha, horozunu ona pompalamaya başladığı sırada başını koydu. Yaptığı her sert itiş ile homurdanmaya başladı ve masanın kenarını kapmak için aşağı uzanıyordu. O ve Brad’in ısıtılmış seks yapmasına rağmen, aynı zamanda temperlenmişti. Brad genellikle neredeyse ölçülen bir tempoda sevişmişti. Bay Green onu neredeyse çılgınca bir tempoda alıyordu.
Kısacası başını aşağı doğru eğmek için başını kaldırdı, onun ışıltılı dickinin içine ve dışına pompalandığını izledi, hatta ona karşı tokatlarını topladığını bile hissedebiliyordu. Kendisine daha çok yaklaştığını görmek, her bir sert itiş ile tanışmak ve onu daha derinlerine doğru sürüklemek için şok oldu. Bir doruğun başlangıcıyla karı kocalaştığını hissettiği için kafasını geri koydu. Bu adamın gelmesine izin vermek istemedi, ama kendini durduramazdı.
Yüksek sesle inliyor, Martha arkasını masanın arkasından temizledi. Onun kedi kasları, Bay Green’in pompalama horozunun etrafına sıkıca bükülmüştü ve meyve suları etrafta sert bir şekilde fışkırdı. Gıcırdaması gerginleşirken, neredeyse hiperventilasyon yaparken küçük ofisi doldurdu. Onun doruğunun ortasında Bay Green’in onun horozunu ona vurmasını durdurduğunu hissetti ve ikinci bir daha sonra onun sıcak serseri kız kardeşi tüten kedi içine hissettiğini hissettim. Spermini sürekli olarak içine pompalarken gergin kaldı. Sonunda kendini tekrar masaüstüne indirdi ve Bay Green geri adım attı, sivri çukuru dışarı fırladı. Martha bacaklarının düşmesine izin verdiği için sandalyesinde aşağıya doğru geldiğini duydu. Bacaklarını bırakmaya devam ederken, bacakları masayı sarkıyordu.
Birkaç dakika sonra, Bay Green ayağa kalktı ve masadan Martha’ya yardım etti. Orada durduğu gibi kafasını eğdi, nasıl davrandığından utanıyordu. Onun rahmi bu adamın spermiyle doluydu ve bundan zevk almıştı. Kabul etmeyecekti, ama çok heyecanlıydı. Masanın arkasından taşındığı sırada Brad’e bakmaktan kaçınıyordu, Bay Green’in uylukları yavaşça uyluklarının içine sızıyordu.
“O zaman sana bir iş bulabildiğim en kısa sürede iletişime geçeceğim,” İzmir Escort Bayanlar dedi Bay Green, giysilerini ayarladı.
“John”, “Martha ve Brad” dedi.

Sessizlik, arabalarını kısa bir süre sonra eve gittikçe doldurdu. Martha tüm zaman boyunca dümdüz baktı. Kırmızı bir ışık için durdular ve Brad ona baktığında, “Herhangi bir yerde durmak istiyor musun?”
Diye soruyordu. “Sadece evine dön”, diye cevapladı Martha. Brad’in vizyonunun yanından dışarı baktı.
Martha’nın, sema düşüncelerini düşünmek ve sıralamak için zamana ihtiyacı vardı. O ve kocasının kabul ettiği şeyden iğreniyordu; Onu bir fahişe yapmaya karar vermişlerdi. Borcunu ödemek için vücudunu satmıştı. Bu alçakgönüllü eylemden dolayı ruhunu sonsuza kadar yitirdiğini biliyordu. Ama garip bir heyecan duygusu vardı; inkar edemeyeceği tamamen kötü bir his. Kendisini hissettiğinde şok olmuştu ama her saniye orada gelişiyordu ve durumu hakkında düşünmesine izin verdi. O bunu itiraf etmek istemedi ama neredeyse telefon çalıyor ve Bay Green’in onun için bir işi olduğunu söylediğini duyuyordu. Belki günahtı ama umursamadı.