Bornova Masöz Bayan Hande

  0

  Onu hala beline tuttururken öpmeye başladım. Bağlayamadığı için göğüslerinin üzerinde hala sütyenini tutuyordu. Onu öperken ellerim pürüzsüz cildinde tekrar çalışmaya başladı. Sonra aniden onları kıçına indirdim, o nazik şeyi sıktı ve onu benden alması için yakaladı. Bu kez, düşebileceğini hisseden bacaklarını etrafıma sardı ve ellerini göğüslerinden çıkardı. Öpüşerken saçlarımı okşamaya başladı ve sütyeni göğüslerine tutuldu ve ben ve onun arasında yerdeydi.

  Onu banyo duvarına karşı destekledim ve dudaklarına çılgınca öpmeye başladım. O da çıldırdı ve sırtımdaki tırnaklarını kazmaya başladı ki bu da beni daha da vahşi yaptı. Onu tekrar aldım ve yatak odasına taşındık. Sonra onu nazikçe yatağa attım ve sütyeni çıktı. Göğüslerini görmek muhteşemdi. Büyüklüğü nedeniyle sıkı olan mükemmel yuvarlak göğüsleri vardı. O biraz büyük areolaları var ve üzerinde hangi kiraz (onun rengi koyu pembe olan nipeller) bulundu.
  Gömleğimi açtım ve tanrıçamın üzerinden atladım. Sırasıyla şakacı döndü ve yataktan koşmaya başladım. Onu kovaladım ve onu belinden tutup tekrar yatağa yatırdım. Sonra tekrar öpüşmeye başladık, bu sırada öpüşürken ritmik bir şekilde hareket ediyordum.

  Ellerim vücudunu o kadar çok araştırıyordu ki, o zaman benim diken diken yüzünden zor olduğu kadar yardımcı olduğum kotlarımı çıkarmaya başlamıştı. Bir kez kot kaldırıldı ben onu kedi onu külot üzerinde hemen hemen onu kedi girişinde üzerine koydu. Her iki elini de aldım ve üste doğru çektim. Onu öperken eline kalmasını zorladım. Sonra iki elimi de elimden biriyle tuttum ve göğüslerine taşındım. Tek ellerimle, parmaklarım ve baş parmaklarım arasında omurga aşağı bir titreme göndererek sert uçlarıyla oynamaya başladım. O, alt dudağını ısırıp yumuşacık bir “ummmmm” çıkardı, sonra ağzımı aldım ve areolalarını, daha önce hiç olmadığı kadar çılgınca yapan diliyle çevrelemeye başladım.

  Sanırım çok hassas göğüsleri vardı. Elimdeki ellerimi kaybettim ve beni saçlarımdan yakaladı. Dilim sol meme başı ve areola ile oynarken benim bir yandan hala onun sağ meme ile oynuyordu. Çok ağır nefes almaya başladı. Zevkte kontrolünü kaybetmeye başlarken nipellerini hafifçe atarak başladım. Göğüslerini sıkı tuttum ve parmaklarımla büktüm. Onun tepkisi anında oldu; yükseltilmiş uyarılma yüksek sesle, heyecanlı inilti “aaaaahhhhhhhhhhhhh vaibhav” oda doldurdu.

  Sonra tekrar tekrar eğildim, bu kez onu öperken ellerim biraz daha ileri gitmeye hazırdı. Parmağımı göğsümden göbeğine taşıdığımda, vücudunun en zevkli kısmına dokunmak üzere olduğunu tahmin ederken omurgasını kaldırdı. Külotunun astarına ulaştığımda, onu daha da kızdırmaya karar verdim ve hafifçe külotunun iç kısmına dokunmaya başladım. Elimi çok yumuşak olan uyluklarına biraz daha aşağı taşıdım.

  Sonra parmağımı amcık dudaklarına doğru uzattım ve nazikçe dokundum. Göğsünün kıvrımlı şeklini, üşüttüğü göğüsleri karanlık ve şişmiş olarak görebiliyordum; O uzun bir inilti verdi “Ohhhhh yesssss !!!! Orada vaibhav …… .. ”. Ben onu aşk suları zaten ıslak ve onu kedi tahmin edilen gibi traş Anal Escort Bayanlar <

  Comments are closed.