Todd ertesi gün kendini uyandırdı, Zoey aklına ilk gelen şeydi ve ondan nasıl faydalandığından utanıyordu. Ama bu onun horoz cum onu ​​tatma veya onun güzel kel dudakları görüntüsünü hatırladığını hatırlatarak sertleşmesini durmadı. İçini çekti ve yataktan yuvarlandı, ayağı Zoey’nin çantasını yere vurmaya bıraktı. Çuvalın içinde çınlattığı şeyleri oyuncakların ya da başka şeylerin sesi gibi duyduğunu duydu. Onun merakı gözüktü ama çantanın içine bakmaya karar verdi, her şeyden sonra, ve onun ilgisini çekebilecek başka şeylerin yanındaydı. Ayağa kalktı ve kendine bir kase mısır gevreği yapmak için mutfağa gitti. Telefonuna mesaj attığında oturuyordu. O zamanlar Zoey orada kalsaydı, Kristen çantayı sordu. O olumlu bir geri mesaj attı.

  “İyi .. seni bugün Zoey’i tekrar izlemenizi rica edebilir miyim? Tek başıma yapsam çok daha fazla işim var ve daha kolay. ”

  Todd’un avuç içi, metni okurken terlemeye başladı, kalbinin göğsünde attığını hissedebildi ve nefesi hızlandı. Hızlı bir şekilde onu geri almayı sevdiğini yazdı. Ağzı, bir yanıt beklerken Sahara kadar kurudu.

  “Onu bir saat sonra bırak”

  Todd tepki olarak bir ‘K’ vurdu, sersemlemiş hissetti… tıpkı bir azot balonundan büyük bir isabet çıkarmış gibi. Mısır gevreğini yudumladı ve çanağı lavaboya attı. Kendini biraz temizleyip, bıyıklarını olabildiğince hızlı tıraş ederken, gece kıyafetlerini gömlek ve kot pantolon için değiştirdi. Ön kapıya küçük bir darbe geldiğinde karmakarışıklığı temizliyordu. Kalbine baktığında kalbi göğsüne baktı, sadece Kristen’ın metninden bu yana kırk dakika geçti, zaten burada olabileceğini düşündü. Kapıya koştu ve Zoey olmayan bir genç kızın cehennemden korkarak açılmasını sağladı. O kadar hızlı büyümeye çalışan enerjik dokuz yaşındaki papergirl’iydi. Kıza baktığı anda adını hatırlayamadı.

  “Vay canına! Tanrım… Wooah beni korkuttu, bayım. ”Kız elini kalbinin üzerine koyduğunda babaldı, kocaman bir gülüşü korktuğunda hızlıca heyecanlı bir gülüşle yüzünü geçti.

  “Üzgünüm!” Todd bir eşek gibi hissettiğini, “Seni korkutmak istemedim… Beklediğim başka biri olduğunu sanıyordum” dedi. Todd ayağına bir aşağı kapıya baktı ve emin bir şey için kapıya cevap veren azgın bir genç gibi davranmak için bu kadar aptalca bir şeydi. Kristen ve Zoey olmasaydı şanslıydı Kristen, onları neden görmek için çok acımasız olduğunu merak etmişti. Ayrıca orada durduğunu fark etti ve Zoey’den bir ziyaret beklemesinden ereksiyon olduğunu söyledi. Mortified, kasabasını kıza bakarken yapamayacağı kadar tuhaf bir şekilde kapattı.

  ”Oohh görüyorum…. Başkasını korkutmaya çalışıyordun. ”Kız, parmağını salladığında yüzünde eğlenceli bir sırıtışla belirtti. “Korku veren insanlar bilmediğin kadar iyi değil mi?” Elleri göğsüne asılı bir askere döndü, yakaladı ve gövdesinden hafifçe dışarı çekti. Todd, sırtının arkasında bir kağıt poşetin takıldığını gördü, çantanın açılışı sol kalçasından ve çantaların geri kalanı onun kıç ve üst bacaklarına yaslanıncaya kadar asılıydı. Bu konumdan, ya sağında vücuduna ulaşarak ya da sol elini geri çevirip bir tanesini alıp bir kâğıt alırdı. Garip bir şekilde, bisikletini her yerde görmemişti, bir tane olduğunu biliyordu çünkü onu defalarca görüyordu.

  “Evet, korkutucu insanların iyi olmadığını ve kimseyi korkutmak konusunda hiçbir niyetim olmadığını biliyorum… hatta sen,” dedi. Todd ona baktığında, şimdi Zoey ile birlikte olduğu için yeni bir alışkanlık haline geldi. Bir knock’n her neyse? ”Saçları açık kahverengi ve uzun, bir at kuyruğu içinde örgülü olmasaydı, sırtının ortasına ulaşacakmış gibi görünüyordu. Alnı ve yanakları hafif ten rengi bir ten üzerinde çilli, ben de cildinin derin altın rengi bir bronzluk veren, cildinin geri kalan kısmının çillerine denk gelmesi gibi görünüyordu. Gözleri fırlamıştı ve gözleri etrafından fırladı, iki ince iyi şekilli kaşlar heyecanlandı ve heyecanlandı. Yanakları hafif tombul ama yağdan değil, gülümseyen, gülmekten ve sırıtarak. Yüzünün kenarlarında iki büyük kıvrımlı çizgi gülümsediğinde, yanaklarını gözlerinin altında iki sevimli küçük çilli benekli balta haline getirdi. Dudakları ince ama iyi tanımlanmış, üst dudağın sevimli okçu yayı alt dudağının küçük çıkıntısını mükemmel bir şekilde keser. Dudaklarının üst kısmı, “okçular yay kolu”, burnunun dibine kadar uzanan dar bir vadi oluşturdu. Burnu hafif bir nokta ile ince ve burun delikleri için iki iyi tanımlanmış işaret fişeği vardı, birkaç çilli burnunun sıska köprüsünü süsledi. Çenesi çok tatlıydı ve parmağınızı ve parmaklarınızı tutturacak küçük bir nokta gibi küçük bir şakaydı. Dudaklarının üst kısmı, “okçular yay kolu”, burnunun dibine kadar uzanan dar bir vadi oluşturdu. Burnu hafif bir nokta ile ince ve burun delikleri için iki iyi tanımlanmış işaret fişeği vardı, birkaç çilli burnunun sıska köprüsünü süsledi. Çenesi çok tatlıydı ve parmağınızı ve parmaklarınızı tutturacak küçük bir nokta gibi küçük bir şakaydı. Dudaklarının üst kısmı, “okçular yay kolu”, burnunun dibine kadar uzanan dar bir vadi oluşturdu. Burnu hafif bir nokta ile ince ve burun delikleri için iki iyi tanımlanmış işaret fişeği vardı, birkaç çilli burnunun sıska köprüsünü süsledi. Çenesi çok tatlıydı ve parmağınızı ve parmaklarınızı tutturacak küçük bir nokta gibi küçük bir şakaydı.

  “Gelecek aylar için bir araya gelmek için burdayım,” dedi kız Todd ona baktığında, “Bugün maaş alabilmem için çok sayıda evim var.” Todd’a zayıf bir gülümseme vermiş ve Sapın küçük bir sarsıntısı etrafında bir çanta, belli ki bir süredir aynı noktada taşıyordu ve onunla rahatsız oluyordu.

  “Ne kadar?” Diye sordu Todd, cüzdanı için düşünceli bir şekilde hissetmediği için, kızların parlak gömleğine daha az sürüklenen gözleri sorguladı, turuncu yanmıştı ama yoğun bir şekilde canlıydı. Kayışı göğüslerinden uzak tuttuğunu fark etti, belki de kayışları memelerini çiğniyordu.

  “Yirmi Beş Dolar Bay.” Dedi, o güne kadar birçok kez tekrarlamak zorunda kaldığı gibi, miktarın vurgulanması gerektiğini söyledi. Todd cüzdanının üstünde olmadığını fark etti ve döndüğü zaman onu geri çağırdı.

  “Benim adım Todd… Mister değil.” Cüzdanını bulup yirmi ve on dışarı çıkınca kapıya döndü.

  “Oh… benim adım Bonnie.” Todd, parayı ona verdiğinde hafif bir gülümsemeyle dedi. Cebinden küçük bir banka kesesi doldu ve parayı içeri soktu, sonra değişimini aradı.

  “Bisikletin nerede?” Diye sordu Todd. Bonnie’nin omuzları biraz çöktü ve yüzü sulandı.

  “Aptal kardeşim dün bozdu.” Bonnie beş dolarlık banknot çıkardı ve doldurduğu bir makbuzla birlikte Todd’a uzattı. “Ona ve bazı arkadaşlarına dün bazı rampalar yaptılar ve onları bisikletleriyle test etmek istemediler, bu yüzden benimkini kullandı ve ilk atlayışta kırdı, bunun için çok büyüktü.” Todd öfkeyi aniden görebiliyordu. Kız ve onun için üzüldüm.

  “Buraya gel, kullanabileceğin bir şey var.” Todd kızını itip garaja doğru dönerken dedi. Kapıdaki yürüyüşe bastı ve garaj kapısı düğmesine bastı, kızı garajın derinliklerine doğru yürüdü. Arabasını garaja hiç park etmedi, sadece yaptığı bir şey değil, bunun yerine nadiren kullanılan her türlü şey için bir depozit oldu. Böyle bir şey, sadece Bonnie’nin ihtiyaçları için işe yarayacak bir bisiklet oldu. Bisikleti bir odun yığını ve önüne koyduğu kutulardan aldı, tozluydu ve arkadaki lastik zayıftı, ama aksi takdirde iyi bir katı bisiklet vardı. “Atla ve koltuğun yüksek olup olmadığını gör.” Todd Bonnie’ye daireyi havaya uçurmak için bir lastik pompasını çıkardı. Bonnie, Todd ve bisiklete baktığı yerde duruyordu ve kulaklarına inanmakta zorlandı. Todd bir kıkırdama verdi ve hafifçe kızının bisiklete binme konusundaki isteksizliğine kafasını salladı. Koltuğa iyi bir tokat attı, kız çocuğu WHAP’a atladı, ama hareket etmemesi yüzünden onu kırdı. O, bisiklete doğru yürüdü ve bisikletinin üzerinden sevimli bacaklarından birini attı, bisikletinden çok daha uzun sürdü. Todd işe yarayıp yaramadığını görmeye çalıştığında endişeleniyordu. Koltuğun ayakları neredeyse hiç pedallara değmediği için koltuğa sıkıca bastırıldığı için endişeli bir bakışla yüzünü geçti, koltuk onun için çok yüksekti. Todd, koltuğu kaldırdığı ve bisiklet çubuğunu bir adım öteye taşıdığı için ona tutunmasını istedi ve “bisiklet” e bakarken taşıdığı bisikletle kısa bir kasayla savaştı. Todd bazı anahtarlar buldu ve koltuklarını indirdi. Koltuk ayarlandıktan sonra bir test dönüşü için onu almasını söyledi. Bonnie kâğıt torbasını garaj tabanına fırlatır ve garajdan pedal çevirir, ilk başta biraz titrek bir şekilde titriyordu. Yüzüne bir bakış attığında Todd, neyin yanlış olduğunu merak etti.

  Bonnie, Todd’u bisikletten almayı çok iyi hissetmiyordu, iyi görünüyordu ama onun hakkında hiçbir şey bilmiyordu ve içgüdüsü onu dikkatli olmaya ikna ediyordu. Ama sonra tekrar yoluna devam etme düşüncesi hiç de çekici gelmiyordu, çantasından gelen kayış göğsünü özellikle göğüslerini incitiyordu. Bugün onun antrenman sütyenini giymemişti çünkü onun nasıl hissettiğinden nefret ediyordu, şimdi onun boğazındaki nipelleri boşaltmasını istiyordu. Todd’a geri döndüğü sırada bisiklete binip götürmeyeceğine ya da bir iki günlüğüne ödünç almanın ne gibi bir zarar verebileceğine bağlıydı.

  “Yanlış bir şey mi Bonnie?” Diye sordu Todd yanında durup kaçtı. Gidip çantasını tuttu, omzunun üzerinden kaydırarak ağzını açarken gerçekten ihtiyaç duymadığını söylemek için yürüyecekti. Ardından sert kayış, ihale nipelinin hemen karşısında kayarak, günün geri kalanı için sabırsızlıkla beklemek zorunda kaldığı şeyin yeni hatırlatıcısına şantaj yapıyordu. Todd onun kıçını kayıştan gördü ve bazı tavsiyelerde bulunmaya karar verdi.

  “Sizi çiğnemek için kayış mı?” Diye sordu endişeli bir sesle. Bonnie ona kısa bir nod verdi ama vücudunu utanarak uzaklaştı. “Eğer sakıncası yoksa, yardımcı olacak bir şey biliyorum,” Bonnie ona gerçekten bir bakış attı. Todd, garajda tuttuğu küçük bir grupla gitti ve bir çift Band-Aids’i avladı. Onlara ne olduğu gibi garip bir görünüm veren Bonnie’ye verdi. “Boğaz bölgelerinizde bu işe yaracaktır.” Kasıtlı olarak nipel kelimelerini söylemiyordu çünkü o, onu olduğundan daha fazla rahatsız etmek istemiyordu.

  Bonnie’nin eli tepeden tırnağa bant yardımı ile gömleğinin altına kaydırdı, ancak ne yaptığını göremediğinden ve gömleğini çıkarmak istemediğinden sağa çıkmaya zorlanıyordu. Acı dolu bir görünüm, yapışkan bant kısmı ağrılı bir nipel ile temas ettikten sonra yüzünü geçti ve bandajı uygun pozisyona yerleştirmeye çalışırken çekildi. Sonunda grup yardımcılarını yerinde tutmayı başardı ve yeni korumayı test eden gömleğinin elini zekice fırçaladı. Gömleğinin rahatsız edici bir şekilde çizilmediğini hissettiğinde yüzünde küçük bir gülümseme belirdi.

  “Teşekkürler Todd.” Kayışı göğsünden geçirdiği için yumuşak bir şekilde dedi. Bisiklete baktı ve çok güzel göründüğü için onu almaya karar verdi. “Rotanımla işim bittiğinde bisikleti geri getireceğim.” Bonnie bisiklete geri döndü ve Kristen’ın arabası evin önüne doğru çekildiği gibi pedal çevirdi. Bonnie’nin Kristen ve Zoey’e hızlı bir dalga vermesiyle kalbi bir anlığına durdu, başa çıkmak için kıskanç küçük bir kızının olmadığını umuyordu.

  Kristen, Bonnie’ye el salladı, sonra Todd’a ‘kim bu’ arabanın arka kapıya doğru yürüdüğünü görün. Çocuk koltuğundan Zoey’yi kestirdi ve arabadan çıkmasına yardım etti. Todd, Zoey’nin küçük formu ortaya çıkmaya başladığında nefesini tuttu, arabanın kapısının altında hafif pembe ayakkabılar belirdi. Fildişi beyaz bilekleri, onun görebildiği tek etliydi ve onu zaten onu istemesi için yeterliydi. Zoey, arabanın kapısının arkasından dışarı çıktığı zaman yavaşlamış gibi görünüyordu, Todd çocuğun güzelliğinde içtiğinde nefes nefese uzun bir nefes aldırdı. Zoey, önlük üzerinde sarı bir kalp çizgisi olan bir kot pantolonun genel şortunu giymişti, sarı ışık, açık mavi kottan canlı bir şekilde ortaya çıktı. Tulumlar, ayakkabılarından daha koyu renkli bir ton olan pembe bir tişört giydi.

  Zoey, Todd’a kocaman bir gülümsemeyle baktı ve aslında annesine onu koşmak için yoluna itti. Kristen, küçük kızın kızını Todd’u görmeye çok hevesli olmasına şaşırarak, onun yolunu geçmeye çalıştığını hissettiğinde Zoey yolundan çıktı. Zoey tam olarak Todd’un bacaklarına koştu ve onları olabildiğince sıkı tutmaya çalıştı. Todd’u, kendisini sabitlemek için bir adım geri atması için yeterli bir kuvvetle vurdu ve bir bacağını, kilitlenmeden önce kavramasından çekti. Zoey, bir anaconda gibi Todd’un bacağına kilitlendi, sağ elini kolunun etrafından dolan sert horozu üzerine indi. Küçük elinin pantolonunu horozuyla kavradığı hissi mükemmeldi, elinin kasıtlı olarak onun etrafını kapatmasıyla ısındı. Küçük kızdan yumuşak bir keyif aldığını hissetti. yanağında ısınmak için onun yanağında yuva. Todd, soluk kafasının arkasına yaslanıp beyazımsı sarı saçlarına baktığında aptal gibi sırıttı.

  “Huşu! Bu sevimli değil mi? Gülümse… .. ”Todd, Kristen’in dediğini duydu, telefonunu çekmek için telefonunu tuttuğunu görmeye baktı. Resmi çektikten sonra Kristen yürüdü ve yanağına bir öpücük verdi. ”Kısa süre sonra tekrar izlediğiniz için teşekkürler. Zoey’i yanımda götürdüğümde çok fazla alışveriş yapıyorum ve çok fazla. ”Zoey başını annesine doğru çevirdi ve bir anlığına ona dilini uzattı. Kristen, kızının burnunu onaylamadığı için kırdı ama bir şey demedi. Zoey annesine burnun kırışıklığına tepki olarak ona göz kırptığı gözünü verdi, Todd’a güvenli bir şekilde çakıldı. Todd, anne ve kız arasında bir araya gelerek sorun yaşadı, bu yüzden gerginliği ortadan kaldırmak için çaba sarf etti.

  “Hey kahveye ne dersin?” Diye sordu Kristen, Kristen bir süre için kızına baktı ve Zoey sessizce istifa etti.

  “Emin! Hızlı bir fincan daha sonra gitmeliyim. ”Kristen eve döndüğü sırada Todd’a neşeyle baktı. Bir durumda ruh hallerini değiştirebilme yeteneği, kısa bir süre sonra ayrılacağına sevindi. Zoey’nin onu serbest bırakacağını düşündüğü bir adım atmaya gitti, ancak küçük kızın bacağındaki tutuşundan vazgeçmediğini gördü. Neyse ki hala tuttuğu bacağını hareket ettirmek için yeterince hafifti, Zoey bacaklarını bacağının etrafına sardı ve tutulduğunda yürümeye başladığında yüksek sesle kahkaha attı. Kristen, kızının heyecanlı gülüşünü duydu ve neler olduğunu görmek için döndü, gördüğü şeye kafasını hafifçe salladı. Kristen az önce döndü ve Todd’u kapıya kadar limana bırakarak eve yürüdü.

  Kapının içine girdiğinde bacağının ağrıyor ve Zoey’nin ağırlığından yanıyordu, içeri girdiğinde ona bir frene ihtiyaç duyduğunu söyledi. Zoey gitmeden önce bacağına sert bir sıkıntı verdi, ön odaya yürüdü ve televizyonunu açtı. Kristen kahve içmeye başlamıştı ve tezgâha karşı yaslanmıştı, elinde bir zarf tutuyordu. Todd ona doğru yürürken ona zarfı uzattı.

  “Ben sana olan tüm bu olmalı.” Dedi. Yüzünde bir sırıtışla, kendisini geri öderken kendisiyle gurur duyduğunu söyledi. Todd zarfı tuttu ve içeriğe baktı ve sonra tezgahın üzerine fırlattı.

  “Müthiş teşekkürler.” Kaygısız bir şekilde, şu anda parayla daha az ilgilenebileceğini söyledi, aklını geçmeye devam eden tek şey, diğer odadaki sarışın açıydı. Kristen’ın yüzünde bir gülümseme vardı ve Todd’un gözlerinde net olarak gösterilen paraya olan ilgisizlikten tamamen uzaktı.

  “Mesih, çoğu insan, onlara bir bok para yüklediğinde mutlu olur, ama sen… Oh hayır, o kadar büyük bir çırpı yok!” Kristen sesinin öfkesiyle haykırdı, eğer sadece bu tür bir şeyi elde etmek için ne yapması gerektiğini biliyorsa paradan. Todd hafif patlamasından geri çekildi, ellerini defansif bir jestle koydu.

  “Hey whooh… Bana geri ödediğin için mutluyum. Yapacağın için endişelenmedim, ”diye sordu Todd, sık sık bir daha görülemeyecek olan şeyi yazdı,“ Bunun dışında büyük bir anlaşma yapmak istemedim çünkü bizler aileyiz. ” Kristen’ın bu konuda daha fazla rahatsızlık vermeyeceğini umuyordu. Kristen omuzlarını silkmeden önce ona bir saniye göz attı.

  “Her neyse.” Kristen hıçkırdı, apaçık bir şekilde onunla çok üzüldü ama Todd, büyük anlaşmanın ne olduğunu göremedi, meseleyi zorlamayacaktı, zihninde Zoey vardı ve bu gerçekten çok önemliydi. . “Ben gideceğim, bugün yapacak çok işim var.” Kristen’in sesi küçük çantasını alıp aceleyle pembe saçlarını döndürdüğü için ağır ve asidikti. Todd onu kötü bir ruh haline sokmaktan dolayı kötü hissediyordu ama ne söyleyeceğini ya da kendini daha iyi hissettirdiğini bilmiyordu. Sonra dürtü üzerinde zarfı aldı ve biraz para aldı.

  Burada elli paranı al ve elli tane Zoey için al, kendine ve güzel bir şey al. ”Kristen, nakit parayı Kristen’ı daha iyi bir ruh haline sokacağını umarak peynirli bir sırıtışla parayı teklif etti. Kristen dramatik çıkışını durdurdu ve Todd’un elinde paraya bakıp doğrudan ona baktı. Todd, tepkisini beklerken bir anlığına nefesini tuttu, yüzü yumuşadığında nefes aldırmaya başladı ve bir pişmanlık yüzünden yüzünü geçti.

  “Bok Todd… Bunu yapmak zorunda değilsin. Şu an sadece biraz çılgın oluyorum…. O zaman. ”Kristen’in yanakları ayın zamanından bahsettiğinde kızardı. Todd biraz düşmedi, hâlâ bir para teklifi olarak parayı tuttu. Kristen yavaşça elini uzatarak parayı aldı, kolay paraya asla hayır diyemezdi. “Teşekkür ederim.” Dedi. Parasını çantasında taşıdığı için sessizce dedi. Utanmış hissetme Kristen geri kalan şeyleri topladı ve kapıya doğru yol aldı. Zoey’e ayrıldığını ve onun iyi bir kız olması için aradı. Sonra arkasından yürüyen Todd’a döndü. “Onu almak için yoldayken yazıyorum, bu sefer sırt çantasını hatırladığından emin misin?”

  “Evet, onu hatırladığından emin olacağım.” Todd, Zoey’in odaya koşup annesinin bacaklarına sarılmasından dolayı kapıyı açtı. On dakikadan iki dakika arasındaki anlaşmazlık, annelerinin tuttuğu küçük kızların sıkı bacaklara tutuşmasıyla buharlaşıyor gibi görünüyordu. Kristen kapıyı kapatmadan önce kızını sert bir kucaklama ve yüzüne bir öpücük verdi. Todd arabaya varıncaya kadar bekledi ve kapıyı Ukraynalı Escort Bayanlar  kapatmadan önce salladı. Gülümseyen bir Zoey’e baktı.

  “Şimdi ne var?” Diye sordu seksi bir  Eve Gelen Escort Bayanlar umuduyla.

  “Come on Adventure Time”! Zoey, kanepeye geri dönen tam bir süratle soyulmadan önce tepkiyle sonuçlandı. Todd kanepenin arkasına pratik olarak tonozunu seyretti, sadece kumaşın ortasındaki göğüs ilacı, koltuğun üzerinden zıplamasını yavaşlattı ve yelkenini durdu. Yavaşça kanepenin arkasına kaydığı için minik bacakları bir süpermen pozunda sıkışmıştı. Kısacası ikinci bir Todd için şortunu düzgün bir şekilde görmemişti, sıcak pembe külot gibi görünen şeylere kısa bir bakış attı. Horozu gözlerinden kaçarken bir aksaklık verdi, eğlenceli bir gün olacağını biliyordu.

  Todd, Zoey ile gösteriyi en ufak bir şovda anlamayarak oturdu, esas olarak zihni diğer konulardaydı. Zoey akılsız bir arsa ile yoğun bir şekilde ilgileniyordu ve televizyon seyretmekten oldukça memnun kalıyordu. Todd açıkça başka şeyler yapmak istedi ama nasıl devam edeceğine dair bir kontroldeydi. Dün bu kadar kendiliğinden olmuştu, cinsel konuya nasıl yaklaşması gerektiğini merak etmek için onu terk etti. Onun bir adım ötede olması onu daha da zorlaştırıyordu, oraya uzanmak istiyordu ve sadece Alsancak Escort Bayanlar küçük kızı kızdırmak ve yutmaya başlamak istiyordu. İçgüdüsel olarak bunun iyi bir fikir olmadığını biliyordu, eğer bugün olduğu gibi bugün de alıcı olmasaydı, derin bokta olurdu. Televizyonu seyrederken ona bakmaya devam etti, lezzetli bir porsiyona ya da açıklığa bakan aç bırakılmış bir kurt gibiydi.

  Zoey gözlerini ona dikerken yakaladı ve yüzündeki aptalca bir gülüşe güldü, erkeklerin annesine daha önce böyle baktığını gördü, ama asla. Aynı anda hem komik hem de sinirli hissettirdi. Onun kasık karıncalamaya başladı, biraz başını döndü ve karnı çırpındı. Orada otururken yüzüne bir gülümseme girdi, Todd’un onunla birlikte daha yaramaz şeyler yapmak istediğini biliyordu, ama yine de bir şey başlatmak konusunda gergin ve utangaçtı. Koltuğunda etrafta dolaşmaya başladı, uylukları, kot tulumlarının kasıkta toplanmasına neden olduğunu hisseden açılıp kapanmaya başladı. Pürüzlü dikiş, küçük kasıklarına karşı iyi bir his verdi, pürüzlü kumaş, kalçalarını birbirine sıktığında külotlu çatlağa itti. Yanakları Todd’un yanında sessizce mastürbasyon yaparken akmaya başladı.

  Todd, küçük kızın koltuğunda hareket etmeye başladığını izledi, yanaklarının yıkılmaya başladığını görünce, ne yaptığını anladı. Onun horoz, Zoey ile tekrar oynamayı beklemesinden yarı sert olmuştu ama elleri olmadan, horozunu, pantolonunun içinde tam sertliğe kadar kükreme yaptığını görünce. Horozunun ne kadar zor olduğuna hafif bir inatçı verdi, aslında birazcık acıdı ve Zoey yoluna baktı. Küçük kızı ona baktığında dickini pantolonundan yakaladı, küçük bir kahkaha atması onu çok acımasızca yakaladı. Vücudunu hafifçe ona doğru çevirdi ve parmağı dudağını sıktı, kendini çok iyi hissettirdi, çok yaramaz hissetti ve hoşuna gitti.

  Todd, Zoey’in cesedini bir teklif olarak aldı ve yavaşça onun üzerine sürünerek Zoey kıkırdadı, ancak Todd’un yanına çektiği uyluklar dışında hiçbir şey hareket etmedi. Todd uzandı ve küçük bacağını kanepeye çekerek çıplak dizini tuttu. Zoey, tulumunun kaba kumaşı, Todd’un bacaklarını ayırdığı gibi yumuşak puduna doğru ovuşturdu. Orada koltukta asılı bacağın üzerine oturdu ve diğer tarafta, bacakları geniş açıldı. Todd, kızın görüşüne içti, bacakları geniş, başının üstünde yaramazlık ve belirsizlikle çok seksi görünüyordu.

  “Kayma şeyini tekrar mı yapacağız?” Diye sordu hemen hemen ümitsiz bir fısıltıyla. Kalbi göğsüne vurmaktaydı ve nefes nefese olduğu gibi kendini daha zor nefes alması gerektiğini hissetti. Midesi bir kelebek çukuru idi, onu biraz hasta hissettirdi ama aynı zamanda çok heyecanlandı.

  “Evet biz… farklı.” Todd yumuşak bir sesle kızların yumuşak bacağını inmeye başladığını söyledi. Parmakları, mükemmel bir cilt üzerinde hafifçe sırlandı, gençliğin sevinçsiz yumuşaklığından keyif aldı. Zoey parmakları onun buzağılarını fırçaladığında kıkırdı, biraz gıdıkladı ama parmaklarının hissi daha çok kasık tingle yaptı. “Sadece rahatla ve iyi eğlenceler mi?” Dedi. Eğildi ve ona hafif bir sevgi dolu öpücük verdi.

  “Tamam.” Zoey, Todd’un cildini öpmesini izlediği gibi yumuşak bir şekilde söyledi, dudakları bacağını öpmeye başladıkça onun için harika hissediyordu. Ellerini öptü ve çıplak cildinden aşağı süzüldü ve küçük kızı esnek ve sevecen okşayarak bacaklarını uzattı. Deri ibadetini yoğunlaştırdığı için hafif bir gazabı geldi. Bunun nasıl hissettiğini ve kısa bir saniye için annesinden ona karşı harika zevkler duyduğundan ötürü öfkelenmişti, Todd’u göstermesi çok sevindi.

  Todd, hiç bir zaman bacaklı bir adam olmamıştı, elbette iyi görünen bir çifti seviyordu ama asla seks objeleri olmayı düşünmemişti. Zoey onun için bir anda değişmişti, yumuşak bacağı, gördüğü en egzotik şeydi ve sadece dokunmak, horozunu daha da fazla ağrıyordu. Bileğini hissetme şansını bile bulamadı ve henüz bacağını öpmeden pantolonundaki yükünü uçurmaya neredeyse hazırdı. Onu o kadar çok çalıştı ki, elbiselerini koparmak istiyordu, onun içine horoz sokmak istiyordu.

  Todd buzağılarını öpmeye, neşelenmeye ve hatta cildini bile yalamaya çalıştı, sıcak ıslak dili Zoey’den bir kıkırdak seti aldı. Sadece bu kıkırdak seti, genellikle çocukça kıkırdaktan farklı, daha derin ve daha samimiydi. Bunun yaramaz olduğunu ve hoşlandığımı söyledim. Seksi kıpkırmızı Todd’u bacağını, yüzünü ve burnunu şimdi kot şortlarına sürtünerek yaptı, burnu kumaşın bazı kısımlarını yumuşak kız kalça etini ortaya çıkarıyordu. Onun sıcak nefesi, cildini gıdıklayan ve onu kedi twitch yapan şortlarını havaya uçurdu. Zoey’nin nefes alması ağırdı ve Todd’u izlediğinde ağzı kurudu, kedi içinde derin bir kaşıntı oluşuyordu ve ovmak için güçlü bir dürtü vardı. Elleri yavaşça yanlarından ve bibinin altından aşağıya doğru kaymıştı, gömlek kenarını ve daha sonra cildin ve külotunun arasındaki küçük yamayu hissetti. Cildin cildine karşı hissettiği hissi seven, cildinin cildine karşı parmaklarıyla ısınan cildin o yama üzerinde durdu. Todd öpücüğünün altını öpmeye ve yalamaya başladığı zaman, elini tulumunun içine doğru kaydırdı, parmakları külotundaki ince elastik bandı hissetti. Elini bandın üzerine kaydırdı ve parmaklarını külotunun bezine itti, yumuşak yumuşacık kıvrımlar parmağını hoş bir keyif hissiyle karşıladı. Todd yavaşça parmağını onun kasık çevresinde çalışırken yumuşak bir coo verdi ve Todd cildini yaladı ve öptü. Saf mutluluktaydı ve asla durmasını istemedi. Parmaklarını külotundaki ince elastik bandı hissediyor. Elini bandın üzerine kaydırdı ve parmaklarını külotunun bezine itti, yumuşak yumuşacık kıvrımlar parmağını hoş bir keyif hissiyle karşıladı. Todd yavaşça parmağını onun kasık çevresinde çalışırken yumuşak bir coo verdi ve Todd cildini yaladı ve öptü. Saf mutluluktaydı ve asla durmasını istemedi. Parmaklarını külotundaki ince elastik bandı hissediyor. Elini bandın üzerine kaydırdı ve parmaklarını külotunun bezine itti, yumuşak yumuşacık kıvrımlar parmağını hoş bir keyif hissiyle karşıladı. Todd yavaşça parmağını onun kasık çevresinde çalışırken yumuşak bir coo verdi ve Todd cildini yaladı ve öptü. Saf mutluluktaydı ve asla durmasını istemedi.

  Todd, alnının yanında bir şey hareket ettiğini hissetti ve Zoey’nin cesedini etrafta dolanıp etrafta dolaştığını gördü, sonra kolunu onun bibinin içine koydu. Vücudu, cildine sevişirken kendini dokunduğunu fark ettiğinde sert bir fleksiyon verdi. Kendisini memnun eden küçük bir kızı görmek ona çok seksi davrandı, uyluğuna geri dönmeden önce kendini bir saniye izledi. Tulumlarının kumaşı, uyluğunun dibinden çok daha uzağa gitmesini zorlaştırdı, şortlar yeterince sıkıydı ki, sadece onları toplamaya ve bağlanmaya başlamadan önce o kadar uzağa itti. Bu şekilde ilerlemeye çalışarak, giyinik uyluğunu yukarıya ve yüzüne ve ellerine sürtünmeye itti. Aniden kafasını eline ve kediğine sürtünen kasıklarına uzattı.

  Zoey, Todd’un yüzünün kasık çevresinde dolaştığını hisseden bir iç mekan verdi, birisinin yüzünü oraya ovuşturmak için çok doğru olduğunu hissetti. Başını uzattı ve elini Herr kasıkta hızlandırdı, külotunun kumaşı sürtünmeden nemli oluyordu, tulumlarının içinden küçük yumru sesler geliyordu. Todd parmaklarının altında onu kedi squish dinledi gibi kulaklarına inanamadım. O, onun bibindeki düğme mandallarıyla uzandı ve kıkırdı, çabucak patladı ve önlüğünü soymaya başladı. Pembe gömleği vücudu saran kolunu tam olarak gördü, bib daha sonra gömlek ve külot arasında küçük bir deri parçasını ortaya çıkardı. Todd başını kaldırdı ve Zoey’nin çıkmasını sağlayarak cildini öptü, gözleri kapalıydı ve eli oldukça hızlı hareket ediyordu. Todd kolunu tuttu ve şortunu çekti. Kız, Todd küçük bir parmağın üzerine doğrudan parmağını yerleştirerek bez örtülü kasık yakaladı kadar kız bir saniye için savaştı. Todd’un baş parmağından gelen baskı, Zoey’nin elini daha iyi hissettiğini, kendi elini kullanmayı unuttu. Todd, kız tulumlarını tuttu ve yüzüstü vücudunun üzerinden geçirdi, Zoey, elbiselerini çıkarmasını kolaylaştırmak için diğer bacağını kaldırdı. Todd, tulumları çıkardı ve yerlerine fırlattı, gözleri pembe külotlarına ve kedi üzerindeki nemli küçük bir karanlık yamaya kilitlendi. Çabuk bir hareketle külotlarını da çekti, zira Zoey’in kel kedileriyle eşleşmiyorlardı. Çocuğun kel kapağına bakarken Todd’un yüzündeki hafif bir kıkırdama verdi, çıplak çenesine baktığında onu komik hissettirdi.

  Kıkırdaması onun için çınlayan bir zil gibiydi ve Todd yüzünü Zoey’un yumuşak kıvrım diline ilk kez attı. Zoey, Todd’un ani saldırısına biraz yardım edemedi, ona dokunmak, ona dokunmaktan çok daha iyi geçti. Bacakları Todd’un kafasının etrafında hafif bir sıkma ile kapandı, çünkü onun dilini küçük yarığının etrafında kaplamıştı, ipucu onun tatsız kıvrımlarının tadına dolanıyordu. Dilini küçük bir delikten aşağıya çekti, birazcık zıpladı, Zoey dilini dürttükten sonra biraz atladı. Biraz ağrıyor ama aynı zamanda göğsünde nefes almayı başarmıştı, kalçalarını birazcık kalçalarına doğru hareket ettirerek Todd’u diliyle bağlamayı bırakmaya çalıştı. Todd, prodding dilini beğenmediğini ve aşk kovasını yalnız bırakacağını düşündüğünü ve yeterli ateşle oynadığını düşündü. Yumuşak kıvrımlarını şimdi tükürüğü ile ıslatmaya ve tükürmeye geri döndü, onu kedi parladı. Ağzını küçük pudunun üzerine kapattı ve hafifçe emdi, bu Zoey’i sırtından çıkardı ve nefes alırken dişlerinden tısladı. Todd diline nasıl tepki gösterdiğini çok seviyordu, gerçek ve sınırsızdı, gördüğü her şey gerçek bir ifadesiydi. onun zevk ve tecrübesi. Zevklerini gizlemeye ya da abartmaya çalışan yetişkin kadınlardakine benzemeyen Zoey, hâlâ ecstasy boğazında hala çocuksu davranıyordu. Kızın saçma yapmasını sağlayan pürüzsüz kapağını emdi ve kızını manipüle etmek için dudaklarını ustaca kullandığı gibi çırpıyordu; Üstte dikkat çeken küçük bir yumruğunu hissetti, böylece emziren dudaklarını küçük et parçası üzerine odakladı. Zoey reaksiyonu anlık ve neredeyse şiddetliydi.

  Todd, uzaktayken, Zoey’nin küçük bacaklarının kıvrılıp vücudunun küçük bir topun içine büküldüğünü izleyerek geri döndüğü için geri çekildi. Orada yattığı gibi titredi, hızlı, sert ve sığ bir nefes aldı. Pantolonunu kirletmekle tehdit eden azgın horoz şimdi rahatlamıştı, Zoey’nin gözlerinin kıvrılmış olması onun üzerindeki soğuk bir duşun aynı etkisine sahipti. Zoey’un seks oyunlarına olan ilgisinin zarar görmüş olabileceğinden korkmuştu.

  “Hey… İyiyim, tamam mı?” Sesi, yumuşak ve rahatlatıcı bir sesle istediği gibi titredi.

  “Y..yeah ..” Zoey’nin sesi kıpkırmızı ve sessizdi, kıvrılmış bedeninden neredeyse hiç duymuyordu, “Bunu yaptığınızda gerçekten korkutucuydu.” Zoey biraz ürkütüyordu, Todd kalbin biraz battığını hissetti. Yapmak istediği şey onu korkutmaktı. Todd eğildi ve yumuşak bir kucaklamada yarı çıplak çocuğa sarıldı, zeki sıcak ellerinin onu tuttuğunu hisseden Zoey biraz rahatladı. O yavaş yavaş uncurled ve Todd geri sarılmak için yuvarlandı, onun küçük kolları onun gövdesini kavradı ve başını göğsünde dinlenmiş. Bu Todd sırasında hala belden aşağı çıplak olduğunu ve çıplak teninde pantolonunu olmasına rağmen ona karşı heyecanlı hissettiğini biliyordu. Babasının kucağına sarıldığı sırada Todd’un yardım edemediği, kalçalarını birazcık hareket ettirdiği, kaba kotunun cildine sürtünmesi. Zoey hareketlerine biraz uymaya başladı.

  Todd uzandı ve pantolonunu yitirdi, elini Zoey’in cildine karşı yaptığı gibi fırçaladı. Uçmakla birlikte pantolonunu, iç çamaşırlarıyla birlikte aşağıya çekti, Zoey tüm zamanını göğsünde kafasına koydu. Pantolonunu çıkarması ve kilosunu desteklemesi zordu, kısa bir süreliğine pantolonunu bacaklarından aşağı doğru çalışmak zorunda kaldı, zira hala Zoey tutuldu ve kalçalarına sallanmaya devam etti. Sonunda pantolonunu çıkardı, aralarında sıkışan sert horozu. Bazen Zoey’nin çıplak cildi onun içinden elektrik şoku gönderirdi, cildi pürüzsüz ve yumuşaktı, neredeyse işkence gördü. İkisi de belden aşağı çıplakken Todd bütün resmi görmek istedi. Zoey’yi kucağından yavaşça çekti, isteksizce geri çekildi ve büyük zonklayan horozuna baktı. Onu zaten görmüştü ama şimdi çok daha farklı, daha büyük ve neredeyse kızgın görünüyor. Todd imkansız minik kedi üzerinde gezinirken onun horoz görüş sabitlenmiş, boyut farkı şaşırtıcıydı. Onun küçük yarık onun horoz büyük bir porno gibi görünüyordu, onun çevresi tüm kasık kadar genişti. Çok fazla acı ve acı çekmemek için onun horozunu almanın hiçbir yolu olmadığını biliyordu.

  Zoey orada Todd’un horozuna bakarken yatıyordu, parmağı dudağında yandığında her zaman yaptığı gibi dudağına gitti. Todd’un horozu onun üzerine geldiğinde onu aynı zamanda sersemlemiş ve korkmuş hissetmesini sağladı, o, büyük zonklama parçasıyla ne yapacağını bilmiyordu. Tam olarak ne yapacağını bilmiyordu, o yüzden Todd’un ne yapacağını görmeyi bekledi. Gömleğinin altını kapıp karnını yukarı çekerek onu şaşırttı. Onu çıkarmasını istediğini fark etti, böylece kafasının üzerinden çektiği için biraz eğildi. Şimdi tamamen çıplak çıplak ve soğuk algınlığı hissettim, kolları kendini sıcak tutmak için göğsünün önüne geçti.

  Todd göğsünü örttüğünde çırılçığında çırılçıplak içti. O, bacaklarının üzerinde yaptığı gibi, bacaklarının arkasına yaslandı. Ayaklarını havaya kaldırdı ve kızının kıçını ortaya çıkarmasını ve ona cunny yapmasını sağladı. Bacakları yukarı kaldığında artık onun horozunu göremedi, o yüzden gözlerine baktı, orada emin olmadığı bir parıltı vardı. Kanepede onu karıştırdığını ve bacaklarının arkasına sıcak bacaklarının dokunduğunu hissetti. Sonra, dizlerinin arkasına, buzağıların hemen üstüne sıcak bir şeyler soktuğunu hissetti, o sadece kapalı bacakları arasında sıcak şeyleri hissettiğinde ne yaptığını sormak üzereydi. Aniden kırmızı öfkeli horoz bacaklarının arasına yaslandı ve dizlerinin hemen altına fırladı. Onun için komik hissettim, aynı zamanda sert ama aynı zamanda yumuşak, cildinde neredeyse kadifemsi.

  Todd bacağının arkasından horozunu ittiği gibi inledi, onun serin deri onun horozundaki ateşi hafifletti. Onun horoz dizlerinin daha şişman bölgesinde kaymıştı ve umursamadı, bacakları ona çok iyi geliyordu, sert sert kemikler bile onu tatmin ediyordu. Açıkça daha yumuşak bir cilt istiyordu ama bunu altı yaşındaki bir çocuğa yaptığını hissetmesi her parçasını iyi hissettirdi. Cehennem muhtemelen dişlerini onun horozuna batırırdı ve yine de bir şekilde zevk alırdı, bunu sadece altı yaşında yaptı. Bacaklarını mastürbasyon yaparken kullanırken inledi ve inledi, Zoey dizlerinin arasında devam bir göz-a-boo gösterisi tarafından hevesli izledi. Kısa bir süre sonra, onun kemik dizlerinin hissi yeterli değildi, bu yüzden Todd kendini çekip kanepeden kayarak Zoey’nin bacaklarını yaptığı gibi havada tuttu. Yerdeyken kendini onun önünde yeniden konumlandırdı. şimdi onun horoz daha iyi bölge için dizilmişti. Eğer o kadar eğimli olsaydı, ona nüfuz etmeyi denemiş olabilirdi, ama yine de onu incitmek istemiyordu, bu yüzden ayağını eteğindeki eteğiyle vücudunun altını çizdi. Zoey, bu sefer daha az ıslık hissini ve onu izleyen heyecanların sarsıldığını hissetti. Todd, küçük kızların bacaklarına geri itti ve neredeyse duyumdan geldi, yüksek sesle bir ‘Ohoooohhhh’, onun uylukları arasında dilimlenmiş horozu olarak izin verdi, yardım edemedi ama içine ittiği kedi olduğunu hayal edebiliyordu. Havaya uçurmak için bir dakika bekletmek zorunda kaldı, nefesi kesik kesik nefes darlığı içinde, ter kaşının üzerinde boncuklardı. Zoey, bu sefer daha az ıslık hissini ve onu izleyen heyecanların sarsıldığını hissetti. Todd, küçük kızların bacaklarına geri itti ve neredeyse duyumdan geldi, yüksek sesle bir ‘Ohoooohhhh’, onun uylukları arasında dilimlenmiş horozu olarak izin verdi, yardım edemedi ama içine ittiği kedi olduğunu hayal edebiliyordu. Havaya uçurmak için bir dakika bekletmek zorunda kaldı, nefesi kesik kesik nefes darlığı içinde, ter kaşının üzerinde boncuklardı. Zoey, bu sefer daha az ıslık hissini ve onu izleyen heyecanların sarsıldığını hissetti. Todd, küçük kızların bacaklarına geri itti ve neredeyse duyumdan geldi, yüksek sesle bir ‘Ohoooohhhh’, onun uylukları arasında dilimlenmiş horozu olarak izin verdi, yardım edemedi ama içine ittiği kedi olduğunu hayal etti. Havaya uçurmak için bir dakika bekletmek zorunda kaldı, nefesi kesik kesik nefes darlığı içinde, ter kaşının üzerinde boncuklardı.

  Zoey, uylukları arasında kaydığı sıcak horoz hissetti, dizlerinin üstünden daha iyi hissediyordu, kedi uyluklarının uyarılmasından kaynıyordu. Ona bakan kırmızı nesneye baktı, sonunda bir nabız vardı, açık ve kapalı nabız gibi görünüyordu, büyüdeki deliğe baktı. Bir dakika sonra, Todd’un yeniden hareket ettiğini hissetti, işgalci uylukları arasında ve gözlerinin arasında geri çekildi, ama yine de uyluklarının darbeleri arasında etli bir topuzu hissedebiliyordu, sonra geri dönüyordu. Zoey, şeyinin uylukları arasında hareket etmesini izlemeyi severdi, dün yaptıkları kadar iyi olmasa bile nasıl hissettiğini daha çok sevdi, küçük eliyle geri döndüğü zaman hissetmeye başladı. Todd parmaklarını onun horoz kafasını otlattığını hissettiğinde nefes nefese, sakatat tutmaya devam etmesi için yanağını ısırması gerekiyordu. hafifçe kıstırdığı parmağının ve ilk parmağının tembel dokunuşunu hissetti. Zoey onun bacağının ucundan kıstırdı, uyluklarından dışarı fırladı, deliğinden az miktarda sümüksü bir şeyler vardı, parmağı ve parmağı parmaklarını kıstırıp parmaklarını kıstırıyordu. Todd parmaklarının neredeyse horozuna yapıştığını hissettiğinde guttural bir homurdandı, onu sıraya yerleştiren alışılmadık bir yeni bir his oldu. Kalçalarına son bir kez basmış ve sallamaya başladığı için bacaklarına tutulmuştur. Todd parmaklarının neredeyse horozuna yapıştığını hissettiğinde guttural bir homurdandı, onu sıraya yerleştiren alışılmadık bir yeni bir his oldu. Kalçalarına son bir kez basmış ve sallamaya başladığı için bacaklarına tutulmuştur. Todd parmaklarının neredeyse horozuna yapıştığını hissettiğinde guttural bir homurdandı, onu sıraya yerleştiren sıradışı ve yeni bir his oldu. Kalçalarına son bir kez basmış ve sallamaya başladığı için bacaklarına tutulmuştur.

  Zoey, Todd’u ona karşı sert bir şekilde koruduğunu hissetti ve onun gözlerinin önünde şişmiş gibi görünüyordu, uzandı ve başını tekrar sıkıyordu ama çok zor bulduğu için şaşırdı. Sondaki delik biraz açıldı ve kapalı uylukları arasında güçlü bir nabız dalgası hissettikten sonra, onun gözlerinin önünde duran bir horoz ve bir beyaz şeyden dışarı fırladı. İlk glob dudaklarındaki kareye çarptı ve yüzünü havaya uçurdu, ani etkisini gözlerinin önüne koymaya çalıştı. Kendini korumak için gösterdiği çabaya rağmen, bir başka güçlü nabız attı ve burnunu yukarı doğru vurdu, burnunun içine giren küçük bir miktar geri kalanı köprünün üzerine ve ardından gözlerinin alt soketine sıçradı. O, cum’in burnunu yukarı çektiğini hissettiğinde bir sülük verdi, tıpkı bir üçüncü çekimin üst dişlerinde ağzını açtığı gibi, Dişleri çekimi çoğunlukla ağzına saptırdı. Ağzında cum ve burnunu kız panik ve öksürük yaptı, her zaman sümüksü madde nefes almaya çalıştı her zaman onun hava yoluna girecekti. Todd’un horozundan bir kaç tane daha darbesi orgazmı öldüğü için gövdesini sırlandı, bacaklarını bıraktı ve harcanan yere geri fırladı. Zoey’nin saçma ve öksürük duyduğunu duyabiliyordu, ancak hareket edemediği için çok sevindi.

  Zoey nihayet hava yolundan cum kadar öksürmeyi başardı, bir kaç tane daha kırlangıçlar ve burnundan sert bir darbe, gerisini temizledi, onu bırakıp, teninin cildinde soğuduktan sonra nefes almak için nefes almasını sağladı. Gözleri ellerini ve vücuduna baktığı zaman, silahlı şeyleri çıkarmak için gözlerini sildi. Todd’un sperminde belden yukarıdaydı, parmaklarını hafifçe onun göğsünde oynarken sümüksü bir şeyden geçirdi. Todd’a bakmak için oturdu ama yüzünün altından aşağı doğru kayması hissetti, o bir karışıklıktı. Yüzünü Todd’a dönerken silerek, bir şey gözüne çarpmadan önce ona baktı.

  Kafasını çevirirken, ön camda büyük daire gözleri ve yüzüne karşı şok bir bakışla biraz daha yaşlı bir kız gördü. Zoey hemen utanıyor ve korkuyordu.

  “Taawwd! Kim bu ?! ”Zoey’nin sesi basit cümle hakkında konuştuğu sırada oktavları karıştırdı, Todd’un karnı ve kalbi onu duyduğunda birbirine çarptı. Bonnie, onlara baktığını görmek için başı pencereye yapıştı.

  “OH Fuck!” Tüm Todd söyleyebilirdi.

  Comments are closed.